گرمایش از کف

گرمایش از کف

عایق گرمایش از کف

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

عایق‌کاری کف ساختمان تاثیر بسزایی در صرفه‌جویی در مصرف انرژی می‌شود. یکی از راه‌های این نوع عایق‌کاری استفاده از برد‌های XPS سینرژی به همراه سیستم گرمایش از کف است. 

در این روش بر روی کف سازه که از جنس بتن می‌باشد، برد‌های XPS با ضخامت مناسب قرار گرفته و سپس سیستم گرمایشی بر روی آن نصب می‌شود. با این کار حرارت تولید شده توسط سیستم گرمایشی در داخل اتاق محبوس شده و هدر نمی‌رود. لایه نهایی که پوشش کف است می‌تواند از هر جنس دلخواه (لمینت، پارکت، سنگ و غیره) باشد.این سیستم قابل اجرا بر روی هر کفی می‌باشد و برای بازسازی کف سازه‌های قدیمی نیز به کار می‌رود که البته نیاز به زیر‌سازی مناسب دارد.

با استفاده از سیستم گرمایش از کف، به دلیل عدم نیاز به بخشی دیگر از انرژی های تولید شده در واحدها، مصرف انرژی کاهش چشمگیری میابد. زیرا که این سیستم به دلیل گسترده بودنش در فضای واحد و نیز محدود بودن به عایق حرارتی از یک طرف، باعث گرم کردن بهینه فضای واحد به صورت تدریجی میشود و لذا نیاز به استفاده بیش از حد از وسایل دیگر تولید گرما را از بین میبرد.

عایق گرمایش از کف - لایه ها

 در گونه ای دیگر از سیستم گرمایشی لوله های سیستم از داخل عایق xps رد میشوند به این ترتیب که بر روی سطح عایق xps، شیارهایی به قطر لوله های سیستم گرمایشی توسط برش cnc ایجاد میشود و سپس لایه های نهایی اجرا میشوند.

عایق گرمایش از کف - لایه ها2

بهبود عملکرد سیستم گرمایش از کف با استفاده از برد XPS سینرژی امکان پذیر است. به این صورت که بستر سیستم گرمایشی عایق می شود و گرما مستقیماً به محیط داخل ساختمان انتقال می یابد و به سمت کف نفوذ نخواهد کرد. حرارت از قسمت گرم به محیط سرد منتقل می شود و در صورت عایق نبودن بستر سیستم گرمایش از کف، حرارت از طریق کف به خارج از محیط منزل انتقال خواهد یافت و سیستم مرکزی دائماً برای جبران کسری انرژی، تولید حرارت خواهد کرد.

 

 

 

 

آدرس دفتر مرکزی
تهران ، خیابان شریعتی
میرداماد

 
ساعت کار
شنبه تا چهارشنبه 8:30 الی 16:30
پنجشنبه 9 الی 13